MURAT ARSLAN-AT YARIŞI TAHMiNLERİ-TJK BÜLTEN - Anasayfa
ANASAYFA TJK HABER MUHTEMELLER GALOPLAR PROGRAM BASARILARIMIZ RADYO KANALLARI iLETiSiM

ALTILIKAÇMAZ.COM'a

  HOSGELDiNiZ  

KAZANCIN ORTAK ADRESi

iDMAN PiSTi 05.12 SALI


iDMAN PiSTi 05.12 SALI


LiDERFORM15.11 ÇARŞ.iSTANBUL.Ş.URFA

LiDERFORM15.11 ÇARŞ.iSTANBUL.Ş.URFA

Tarih 15 Kasım 2023, 07:23 Editör MURAT ARSLAN

iSTANBUL.Ş.URFA


liderform 

iSTANBUL1.ALTILI

UZMAN EKiP ANALiZi:

KIZILCAPINAR Yine Kazanır

1.AYAK:4

2.AYAK:4-1-5-3

3.AYAK:2-3

4.AYAK:6-8-2-7-3-4-1

5.AYAK:5-1-11-10-3-4-6

6.AYAK:5-2iSTANBUL2.ALTILI

1.AYAK:6-8-2-7-3-4-1

2.AYAK:5-1-11-10-3-4-6

3.AYAK:5-2

4.AYAK:5-1

5.AYAK:1

6.AYAK:1-3-6-9

YARIŞ ALEMi  KOŞU ANALiZLERi

4.Koşu olan Handikap-17 yarışta; (6) TORHAN TAY 205 gün aradan sonraki koşusunda bekleme yaparak en dıştan ataklarına başladığı anda önündeki rakibinden yol bulamayıp orta kulvara geçerek zaman kaybı yaşayıp üçüncü olurken jokeyi Ahmet Çelik ile birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler. 8-7-3 


5.Koşu olan Maiden yarışta; (11) YILDIZ KARDEŞLER tabelada yer bulduğu son koşularında formunda gelişme gösterirken kazanacak güce ulaştığı idman pistinde tespit edilerek birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler: 5-10-1-4


9.Koşu olan Maiden yarışta; (6) SABAZBEYİ bugüne kadar İstanbul, Bursa ve Kocaeli'de start aldığı üç koşusunda da tabelada yer bulurken geliştirdiği form ve yarış tecrübesiyle birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler: 1-3-8

SEYiSBAŞI:

iSTANBUL2.ALTILI

1.AYAK:Bursa ve istanbul'daki son yarışlarında hem çimde hemde sentetikte başarılı ve istikrarlı yarışlar çıkaran özellikle bu pist-mesafedeki son koşusunu 1,41,49 ile kazanan (2) NAİFOĞLUM, Bursa'dan fit durumda gelirken uyumlu binicisi Mer.Çelik ile ilk çarpıyı bu safkana atıyorum. Son iki koşusunu çimde ve sentetikte kazanmayı başarıp ahırlar bölgesinde karşılaştığım Muhittin Abi'nin "bu formuyla yine kazanır" dediği (8) İLLEDE SÜRMELİ, müsait kilosu ile ikinci şans verdiğim isim. Daha önce sentetik pistte iki kez kazanan, yedi ay ara verdikten sonra girdiği bu pist-mesafede sonlarda tam sprinte kalkacağı anda önü kapanarak üçüncülükle yetinen ve A.Çelik'in ısrarla bindiği (6) TORHAN TAY, daha iyi durumda gireceği bu yarışta ihmal edilmemeli. Geçtiğimiz hafta koşup kazanan ve üçgündür ahırlar bölgesinde konuşulan hafif kilosu ile (7) BABA ZAMAN yine ses getirebilir. Bu sezon bu pist-mesafede 1,39,93 ile kazanıp 1,40,80 ile ikincilik yapan, son tatminkar dördüncülüğünün ardından idman pistinde form durumu beğenilen (3) LEONİDAS bu koşudaki tatlı kaçağımdır. Bursa ekibimin bu yarışa iyi hazırlanıp form durumunun iyi olduğu notunu verdiği bizim Yılmaz'ın ilgilendiği (1) FIRAT BABA'da işaretlenip bu ayağı sigortalamanızı öneriyorum.

2.AYAK:Bursa'da 1300 kumda 1.32.40'lık performansı ile ikinciliği bulunan, Kocaeli'de de 1200-1400'de ikinci olan ve deklare sabahı İbocanım ile birlikte yaptığı 800/53,4 25,7 R galobunda kondisyoner ekibimden geçer not alan (5) MY CENGO'ya Sedat bugün Maiden'dan çıkar gözüyle bakıyor, ilk planda şans verdiğim isim. Yarış koştukça formunu bir adım ileriye taşıyan ve bu koşusuna arka arkaya ciddi işler yaparak hazırlanan Abiş'in bindiği (1) CEVDETBEY favorimin öncelikli rakibidir. Gücü nispetinde dikkat çekici yarışlar sergileyen ve Kocaeli ekibimin çok güvendiği grubun tecrübeli safkanlarından (3) KOÇERİM'e bir çarpı atılmalı. Bu pist-mesafedeki son koşusunda son 200'e kadar önde forse ettiği yarışı 1.29.05'lik performansı ile üçüncü olurken dikkatimi çeken ve Osmaniye'de karşılaştığım Hakan'ın "yazmazsan yatarsın" dediği (10) SUZİ İMREN ön tarafta boş bırakılması halinde bitirebilir, benden söylemesi. Bu pistte start aldığı iki yarışında da tabela içerisinde kendisine yer bularak ilgimi (11) YILDIZ KARDEŞLER'e bir çarpı atılmalı. Her geçen gün artan bir form durumuna sahip bulunan (4) KRAL METE ve bugün start alacağı aprantisiyle ikinci olduğu son yarışı ile göz dolduran (6) OZANKAYA daha sonra değerlendirdiğim isimlerdir.

3.AYAK:iki yarış önce 1600 çimde Gr-3'de burun farkıyla ikinci kalan, son koşusunda 2100 çimde Şartlı-5'de aynada ikinci kalan ve Kahraman Ekürisi'nin menajeri Kadir'in bu grubu geçer gözüyle baktığı (5) FİLYOS idman pistindeki iyi görünümünü yarışına taşıması halinde kazanmaya en yakın isim. Bu sezon 2000 sentetikte ve 1900 çim pistte kazanan Karataş'ın bindiği (2) ANADOLU PRENSESİ devam eden güzel formu ile bence Filyos'un en ciddi rakibi olup bu iki kısrak ayırt edilmeden kuponlara yazılmalı.

4.AYAK:Sert gruplarda tabela içerisinde kendisine yer bulduğu yarışlarının ardından idman pistinde kıpır kıpır bir görünüm sergileyen ve akşam üstü ahır gezintilerinde iki seyis yedeği tarafından zor zapdedilen Atman'ların (5) MONTRESTA'nın bu grubu geçmesini bekliyor, Karataş ile ben tek tutuyorum. Sentetik pistteki son iki yarışını kazandıktan sonra hazırlığında çok formda görünen (1) BELLA MI AMORE ve sentetik pistte etkili bir performansı bulunan (4) MARIE CURIE'yi bugün için Montresta'ya rakip olarak görüyorum.

5.AYAK:Bu sezon bu pist-mesafede 2.21.40'lık performansı ile birinciliği bulunan, son yarışından da 1500 sentetikte galibiyetle ayrılan ve Mustafa'nın yine kazanır dediği (1) KIZILCAPINAR sevdiği sentetik pistte en şanslı isim. Bu sezon bir türlü kazanamasa da dikkat çekici yarışlar çıkaran ve üçgündür ahırlar bölgesinde konuşulan (2) GURBET ATEŞİ favorimin en yakın rakibidir. Kısa bir aranın ardından çimde yarış koşup hem formunu hem de kondisyonunu geliştiren ve saatçilerin "idmanlarında adeta uçuyor" dedikleri (4) GÖKÇE HATUN'dan bu kez farklı bir yarış bekliyorum.

6.AYAK:Hem çimde hem de sentetik pistte etkili yarışlar çıkaran ve Erkut'un "artık kazansın" dediği (1) KERPİÇLİ ağır sikletine rağmen bu grupta önde boş kalması halinde çıktığı gibi bitirebilir, en şanslı isim. Üç yarışını da farklı hipodromlarda koşup tabelada kendine yer bulduktan sonra Bursa'daki düzenli idmanlarında sürekli artan formu olduğunu belli eden ve Ali Rıza'nın "yazmazsan pişman olursun" dediği (6) SABAZBEYİ ikinci şans verdiğim isim. Sentetik pisti çok seven, geçen hafta Kocaeli'deki yarışının izlerini sildiğini deklare sabahı My Cengo ile birlikte yaptığı 800/53,4 25,7 R galobunda belli eden (3) İBOCANIM'dan bu kez farklı bir koşu bekliyorum. Bu pist-mesafedeki son startında 1.28.89'luk performansı ile başarılı bir ikincilik elde ederken çıkartılan gözlük takısından olumlu netice alınan (9) ELİZA gelişen formu ve rakiplerine oranla müsait kilosu ile kuponlarda bulunulmalıdır.


iDMAN PiSTiNDE ... DiKKAT ÇEKENLER:

*** NAiFOĞLUM, istikrarlı koşarak son yarışlarındaki başarılı performansı ardından fit durumu devam eden safkan mutlaka yazılmalı.

*** ELiZA, formunda önemli gelişmeler olduğunu son yarışını ikinci bitirerek gösteren safkan idman pistinde de dikkat çekerek şansı yüksek bir isimdir.iSTANBUL Yarışlarında Takı Değişikliği:

BABAÖMER : Kapalı gözlük, kulaklık ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından takısız koşacaktır.

CANBEYLi : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük çıkarılmış, kulaklık ilave olmuştur.

TEKiN ŞAH : Kapalı gözlük, kulaklık ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kulaklık çıkarılmıştır.

TUNÇYILMAZ : Takı takmadan koştuğu yarışı ardından Kapalı gözlük ve dilbağı ilave olmuştur.

HATIR SAYAN : Kapalı gözlük ve kulaklık ile koştuğu yarışı ardından kulaklık çıkarılmış, dilbağı ilave olmuştur.

KOÇERİM : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük çıkarılmıştır.

SOYLUOVA : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından dilbağı çıkarılmıştır.

DUNGANGA : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük çıkarılmıştır.

ŞANS KAYIĞI : Takı takmadan koştuğu yarışı ardından kulaklık ve dilbağı ilave olmuştur...

HALDUNTAY : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından takı takmayacaktır.

iBOCANIM : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından dilbağı çıkarılmıştır.Reza Zarrab'a 3 yılda 1.4 milyon lira kazandıran İngiliz atı devlete kaldı  | Gündem Haberleri


liderformŞ.URFAUZMAN EKiP ANALiZi:

DÖVİZ Bu Grupta Çok Şanslı

1.AYAK:3-5-4-7-8

2.AYAK:13-8-3-9

3.AYAK:5-10-2-4

4.AYAK:1-4-2-5

5.AYAK:3-2-7-6

6.AYAK:6YARIŞ ALEMi  KOŞU ANALiZLERi

3.Koşu olan Handikap-15 yarışta; (3) LADY PERFECT formunda gelişmeler olduğunu son koşusunu bu tip gruptaki dikkat çeken üçüncülüğünde beli ederken birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler:

4.Koşu olan Kv-6 yarışta; (8) HİLVANLIM dört gün önce Diyarbakır'da start aldığı koşusunu düzlükten sonra yaptığı sprintiyle kazanma başarısını gösterirken devam eden formu ile birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler: 13-3-9-7

5.Koşu olan Handikap-15 yarışta; (10) NEFESİMSİNSEN orta ve uzun mesafelerdeki son koşularında etkili üçüncülükler yaparak formunu bulmaya başladığını belli ederken bu kez kazanabilecek güçte olup birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler: 5-8-11-4iDMAN PiSTiNDE ... DiKKAT ÇEKENLER:

*** PRIZE GIRL, formunda gelişmeler gördüğüm safkanın jokeyi Ferit Yardımcı ile bu defa çok daha sonuç elde etmesini bekliyorum.

*** TUNÇDAĞ, Ankara'daki son yarışında Grup-1 koşan safkanın bu kez daha müsati rakiplerinin yanında üst sıraları zorlayacağı kanaatindeyim.SiZE ÖZEL:TAKI DEĞiŞTiREN ATLAR

YAMAN RECEP : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.

GEYiKLi : Dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük ilave olmuştur.

DANCE WITH ANGEL : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük çıkarılmıştır.

YÜCEL : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.

KING HOVARDA : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından dilbağı çıkarılmıştır.

LiLYA HANIM : Kapalı gözlük, kulaklık ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından takısız koşacaktır.

AKKOR ATEŞ : Kapalı gözlük, kulaklık ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kulaklık ve dilbağı çıkarılmıştır.

DÖViZ : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından kulaklık ilave olmuştur.

SELÇUKLU RÜZGARI : Takı takmadan koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük ve kulaklık ilave olmuştur.www.liderform.com.tr'den alınmıştır.


Bu haber 41 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HABER

NURETTiN G.BARIŞ D.06.12iSTANBUL.Ş.URFA

NURETTiN G.BARIŞ D.06.12iSTANBUL.Ş.URFA iSTANBUL.Ş.URFA

LiDERFORM05.12 SALI ADANA.ANTALYA

LiDERFORM05.12 SALI ADANA.ANTALYA ADANA.ANTALYA

02-ARALIK iDMAN PiSTi


YURTDISI YARISLARI


AGF iZMiR.ADANA

AGF

TJK TV EYERLEME ALANI


ALTILI Ganyan,Tahmin Sitesi,ALTILI Tahminleri,Ucretsiz Siteler,yazar tahmini,At YARISI oyunlari,
en iyi bomba tahmin,Tjk Ganyan Listesi,banko atlar,en iyi ALTILI sitesi,tjk CANLI sonuclar,
ALTILI yorumlari,Altili kuponu,uzmandan tek,kupon,Yabanci altili Yarislar,plase,yedili tabela bahis,
supriz Atlar,saglam tekler,ATYARISI analizi,ALTILIsonuc,formda atlar,sahanin icinden duyumlar,padok
idman pisti,Rekor Dereceli galoplar,istatistik bilgiler,Bulten,Fanatik,fotomac,Sonduzluk,
liderform,Puanli bulten,tjktv,taytv programlar,canli izle,handikap puan,altili neticesi,Foto finis,
Misli kuponu,nalkapon,tahminci,yamak binici,aprantiler,KISRAK,Tay deneme,gazi kosusu kupali kosular,seyis
beygir tuyo,AHIRDAN tuyolu,guncel YARIS haberleri,Beyaz bayrak ayna,AYGIR sprintleri,startda kalanlar,
takiptekiler,Tiyolu jokey tahmin,idman jokeyi,atlarin orjin bilgisi,Tempo YARISLARI,agf tablosu,oranlar,
besli ganyan,Bahis,ekuri kosanlar,potada kaybedenler,Antrenor,yaris yazarlari:Hakan CANTINAZ,Eray BALCI,
,super tahmin,Facebook,Twitter,altili

UYARI
www.altilikacmaz.com sitesinde kullanicilara sunulan tahmin ve yorumlar istatistiki bilgi ve sayisal veriler ziyaret edenleri bilgilendirme
amaclidir.Sitemizde yer alan tahmin ve yorumlarda sadece yazarlarin gorusleri yansitilmaktadir.Bilgilerin dogrulugu da tarafimizdan garanti
edilemez.18 yasindan kucuk olanlarin at yarisi oynamalari yasaktir.Sitemize uyelikleri de kabul edilemez.Sitemizde yer alan
bilgilerden, yorumlardan tahmini olarak hazrlanan sablonlardan, hata ve eksiklerden tum bunlara dayali yapilan islemlerden dogacak her turlu
maddi manevi zararlardan her ne sekilde olursa olsun ucuncu kisilerin ugrayabilecegi zarardan dolayi altilikacmaz.comve yazarlari sorumlu
tutulamaz. sitemizden hic bir sekilde izin alinmadan tahmin,bilgi veya icerik alinamaz.Ayrca sitemizde kesinlikle bahis oynatilmamaktadir ve
kisiler bahis oynamaya tesvik edilmemektedir.altilikacmaz.com sitesinde sadece at yarisi oyunlarina yonelik haber bilgi yazarlarin
tahmin ve yorumlari yayinlanmaktadir.Sitemize uye olan herkes tum bu kurallari okuyup pesinen kabul etmis sayilir.
© Copyright 2012 www.altilikacmaz.com Tum haklari Saklidir.