MURAT ARSLAN-AT YARIŞI TAHMiNLERİ-TJK BÜLTEN - Anasayfa
ANASAYFA TJK HABER MUHTEMELLER GALOPLAR PROGRAM BASARILARIMIZ RADYO KANALLARI iLETiSiM

ALTILIKAÇMAZ.COM'a

  HOSGELDiNiZ  

KAZANCIN ORTAK ADRESi

iDMAN PiSTi 05.12 SALI


iDMAN PiSTi 05.12 SALI


LiDERFORM18.11 C.TESi.iSTANBUL.ADANA.D.BAKIR

LiDERFORM18.11 C.TESi.iSTANBUL.ADANA.D.BAKIR

Tarih 18 Kasım 2023, 01:04 Editör MURAT ARSLAN

iSTANBUL.ADANA.D.BAKIR


liderform

UZMAN EKiP ANALiZi:

iSTANBUL ALTILISI

BAĞ BOZUMU Uzun Mesafede Çok Şanslı

1.AYAK:12-2-3-1-4-8-9-5

2.AYAK:1-7-6-2-5

3.AYAK:7-2-9-6

4.AYAK:1

5.AYAK:1-4-2

6.AYAK:3-4

*** EGETAY, etkili sprintiyle gelerek beşinci tamamladığı son yarışı dikkat çekici olup mesafenin uzun olmasıyla mutlaka yazılmalı.

*** NO PASARAN, yarış gördükten sonra çok daha iyi duruma ulaştığını ilgi çeken hazırlıklarında gösteren safkandan farklı performans bekliyorum.SEYiSBAŞI:

BAĞ BOZUMU'nun bu rakiplerini geçmesini bekliyorum

1.AYAK:Son iki yarışında bu pist-mesafede 2.19.81 ve 2.16.06'lık performanslarıyla başarılı ikincilikler yapan ve kırkahvesinde rastladığım Arap Ergun'un bugün şeytanın bacağını kırmasını beklediği (12) HÜR UÇAN, hafta arası iç pistteki 600/41,2 27,0 R galobundaki form durumu beğenilirken, rakiplerine göre hafif kilosu ile ilk şans verdiğim isim. Son haftalarda iyi bir form tutup uzun mesafede hem çimde hemde sentetikte başarılı koşular çıkaran ve üçgündür ahırlarda konuşulan (3) FIRTINALAR DİYARI Özcan ile favorimin öncelikli rakipleridirler. Bu pist-mesafedeki son koşusunu 2.16.03'lük performansı ile kazanan ve bugün start alacağı aprantisi Ber.Gökçe ile adeta bütünleşen (2) HALAY, sonlardaki etkili sprinti ile yine rakiplerine üstünlük sağlayabilir. Bu sezon burada 2400 çimde ve 1900 çimde kazanan, son koşusunda Kv-7'de tabela dışı kalsa da Aziz'in "yazmazsan yatarsın" dediği (1) MAGNIFIQUE'den bu kez farklı bir koşu bekliyorum. Geçen haftaki koşusunda 1500'de bence mesafenin kendisine göre kısa oluşundan etkilenip beşinci kalan uzun mesafeyi seven (4) EGETAY ihmal edilmemeli. Kayıt olduğu andan itibaren ahırlar bölgesinde dilden dile dolaşan Mertcan'ın bindiği (7) ALVEKIRAN'a bir çarpı atılmalı. Bu sezon burada 2200 çimde kazanan, bu tip gruptaki son üçüncülüğünü beğendiğim (5) CAMBAZOĞLU bu koşudaki tatlı kaçağım olup sentetik pistte başarılı bir performansı bulunan Bursa ekibimin çok güvendiği (8) DOĞANIN ATEŞİ kuponlarda bulunulmalı.

2.AYAK:Son yarışını 1500 sentetikte startta 2 boy kalıp virajı da 9.durumda dönsede sondaki güçlü sprinti ve 1.42.19 ile kazanırken göz dolduran ve Osmaniye Grubu'nun bu hafta direkt oynayacağını duyduğum (1) JAVARONAK GOŞA sevdiği pistte favorimdir. Kısa bir ara verdikten sonra girdiği yarışını 1300 sentetikte kazanıp Maiden'dan çıkan ve Şahin Hoca'nın "mutlak kuponunda bulunsun" dediği (7) ALMAS'da ciddi hazırlıklar var, ikinci şansı veriyorum. Gücü nispetinde dikkat çekici yarışlar sergileyebilen ve Murat Amca'nın bu koşuya hedef yaparak hazırladığını duyduğum Akın'ın bindiği (5) ÜSTÜNKIZ'sız bence kupon olmaz. Tabela içerisinde kendisine yer bulduğu son yarışlarının ardından bu koşusuna güzel dereceli galoplarla hazırlanan Boyraz'ların (3) KAFKAESQUE bugün özlediği birinciliğe M.Kaya ile uzanabilir, benden uyarması. Son koşusunu 1500 sentetikte bugün start alacağı aprantisi A.Mehdi Altın ve pistte gezinmesine rağmen 1.42.20 ile kazanmayı başaran ve Adamım Tekkalem'in "bu kiloyla sakın es geçme" dediği (6) KADİFEKALE bu koşudaki tatlı kaçağımdır. Bursa kondisyoner ekibimin bu yarışa iyi hazırlanıp form durumunun iyi olduğu notunu verdiği (2) HENNA GIRL'den sürprizi bekliyorum.

3.AYAK:Takı değişikliğine gidilip dilbağı aksesuarı denendiği Kocaeli'deki son yarışında 1500'de gayet başarılı koşup 1.38.96 ile ikincilik elde eden Kurtel'lerin (2) BELLICOSO idmanlarında adeta uçuyor, eküri koşma avantajı da bulunması ile en şanslı isim. Bir türlü kazanamasa da yarışlarını ve idman pisti görünümünü beğendiğim Şahin Hoca'nın üzerine titreyerek hazırladığı grubun tecrübeli ismi olan (7) REAL TROUBLE bugün Halis Karataş ile şeytanın bacağını kırıp Maiden'dan çıkabilir. Üç yarış önce 1300 sentetikte ikincilik yapan, dilbağı denendiği aynı pist-mesafedeki son koşusunda sonlarda etkili gelse de beşincilikle yetinen ve Saraç Ahmet'in çok güvendiği (9) SPREZZATURA'dan bu koşusunda kapalı gözlük aksesuarı çıkartılırken ihmale gelmez. İki yarış koştuktan sonra muntazam idmanlarında formunda ilerlemeler kaydeden (3) CAPTAIN MARSHALL aldığım ahır notlarıma göre kuponlarda bulunulmalı.

4.AYAK:Bu sezon 2000-2200 sentetik pistte kazanıp 2000 sentetikte ikincilik yapan, bu pist-mesafede Kv-7'de tabelada yer bulduğu son yarışının ardından deklare sabahı iç pistteki 600/37,5 24,5 R galobundaki form durumu beğenilen ve müsait grubu bulan (1) BAĞ BOZUMU'nun kazanmasını bekliyor, A.Ceylan ile tek tutuyorum. Son haftalarda çıkışta olan (4) PASSION RUNNER ve geçen hafta yarış gösterilen (3) GANANDO SOLO'yu bugün için Bağ Bozumu'na rakip arayanlara önereceğim bu koşudaki sürpriz atım ise moralli aprantisi S.Altay ile start alacak olan (7) HIGEBZ'den bekliyorum.

5.AYAK:Sentetik pistteki iki yarışında da başarılı olan özellikle son koşusunu kazanan ve A.Sözen nezaretindeki 800/49,8 24,8 R galobunda formda görülen (1) HUMAN TORCH yine birinciliğin en güçlü ismidir. Ankara'dan formda geleceğini duyduğum (4) AKINLARBEYİ'nin sentetikteki ilk yarışı olsa da pilotu H.Karataş ile Human Torch'un en sert rakibidir. Bu sezon 1200 sentetik pistte kazanıp bu pist-mesafede dördüncülük yapan ve muntazam idmanlarında göz kamaştıran Kurtel'lerin (5) COSMIC GIRL kesinlikle ihmal edilmemelidir.

6.AYAK:Beş ay aranın ardından bir yarış görüp hem formunu hem de kondisyonunu geliştiren ve sahada kime rastlasam bu grubu geçer denilen (3) MR BIG SHOT'da Karataş var, en şanslı isim. Bu sezon burada 1200 sentetik pistte 1.12.91'lik performansı ile kazanan, üst gruplardaki son sentetik pist yarışlarında başarılı bir performans sergileyen ve idman pistinde adeta kanatlanan (4) TOYGARIM bence Mr Big Shot'un en ciddi rakibi olup bu iki safkan ayırt edilmeden birlikte yazılmalı.


YARIŞ ALEMi  KOŞU ANALiZLERi

3.Koşu olan Handikap-17 yarışta; (1) MAGNIFIQUE kazandığı uzun mesafeli koşusu ardından Kv-7 yarışta güçlü rakiplerden etkilenerek tabela dışında kalırken çıkış içerisindeki aprantisi E.Bozdağ ile birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler: 12-3-4-8


5.Koşu olan Maiden yarışta; (7) REAL TROUBLE grubun en formda ve tecrübeli isimlerinden olup tabeladan düşmediği koşuları ardından idman pistindeki hazırlıklarında kazanacak formunu bulduğunu belli etmesiyle birinci ve tek atımdır. Rakip gördüğüm isim: 2


 6.Koşu olan Şartlı-4 yarışta; (1) BAĞ BOZUMU uzun mesafelerde iyi koşan bir isim olup en son koşusunu dördüncü tamamladıktan sonra idman pistinde kazanacak kadar iyi durumda görülmesiyle birinci atımdır. Sırasıyla rakip gördüğüm isimler: 4-8-3-5iDMAN PiSTiNDE...DiKKAT ÇEKENLER:
iSTANBUL Yarışlarında Takı Değişikliği:

ATTALOS : Kulaklık ile koştuğu yarışı ardından Kapalı gözlük ve dilbağı ilave olmuştur.

HAZARŞAH : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kulaklık ilave olmuştur.

REAL RICH : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.

STARLİNK : Dilbağı ile koştuğu yarışı ardından takı takmayacaktır.

CAN OĞLUM : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından dilbağı çıkarılmıştır.

CEBEBEY : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.

DEEP WARRIOR : Takı takmadan koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.

HERMEN STAR : Kapalı gözlük ve kulaklık ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.

SPREZZATURA : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük çıkarılmıştır.

PEACE RUBY : Kapalı gözlük, kulaklık ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kulaklık çıkarılmıştır.

WICHITA : Kulaklık ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.Reza Zarrab'a 3 yılda 1.4 milyon lira kazandıran İngiliz atı devlete kaldı  | Gündem Haberleri


liderformUZMAN EKiP ANALiZi:

ADANA.(1.)6'LISI

AKATAHAN Kazanır

1.AYAK:5-3-2

2.AYAK:6-8-5-2

3.AYAK:1

4.AYAK:1-5-10-4-6

5.AYAK:6-8-7-5

6.AYAK:1-3-4-6-2


ADANA.(2.)6'LISI

1.AYAK:1-5-10-4-6

2.AYAK:6-8-7-5

3.AYAK:1-3-4-6-2

4.AYAK:1-5-2-3-6

5.AYAK:6-10-3

6.AYAK:3


*** ÖZARIN, iyi bir form yakalamasının yanısıra hafif kilo avanütajına da sahip olan safkanın jokeyi Müslüm Çelik ile kazanabileceği görüşündeyim.

*** TORTUGA, uzunlarda iyi koşan ve formunu bulduğunu son yarışında gösteren safkan ilgi çeken idman görünümüyle yine çok şanslı.iDMAN PiSTiNDE ... DiKKAT ÇEKENLER:

ADANA Yarışlarında Takı Değişikliği:

THE NIGHT HUNTER : Kulaklık ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kulaklık çıkarılmıştır.

WINNETOU : Dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük ilave olmuştur.

ATEŞiM : Kapalı gözlük ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından kapalı gözlük çıkarılmıştır.

ACUN TAY : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.

ÇETİNREİS : Kapalı gözlük, kulaklık ve dilbağı ile koştuğu yarışı ardından dilbağı çıkarılmıştır.

YÜKSEK KAYA : Kapalı gözlük ile koştuğu yarışı ardından dilbağı ilave olmuştur.
www.liderform.com.tr'den alınmıştır.


Bu haber 60 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HABER

LiDERFORM05.12 SALI ADANA.ANTALYA

LiDERFORM05.12 SALI ADANA.ANTALYA ADANA.ANTALYA

NURETTiN G.BARIŞ D.05.12ADANA.ANTALYA

NURETTiN G.BARIŞ D.05.12ADANA.ANTALYA ADANA.ANTALYA

02-ARALIK iDMAN PiSTi


YURTDISI YARISLARI


AGF iZMiR.ADANA

AGF

TJK TV EYERLEME ALANI


ALTILI Ganyan,Tahmin Sitesi,ALTILI Tahminleri,Ucretsiz Siteler,yazar tahmini,At YARISI oyunlari,
en iyi bomba tahmin,Tjk Ganyan Listesi,banko atlar,en iyi ALTILI sitesi,tjk CANLI sonuclar,
ALTILI yorumlari,Altili kuponu,uzmandan tek,kupon,Yabanci altili Yarislar,plase,yedili tabela bahis,
supriz Atlar,saglam tekler,ATYARISI analizi,ALTILIsonuc,formda atlar,sahanin icinden duyumlar,padok
idman pisti,Rekor Dereceli galoplar,istatistik bilgiler,Bulten,Fanatik,fotomac,Sonduzluk,
liderform,Puanli bulten,tjktv,taytv programlar,canli izle,handikap puan,altili neticesi,Foto finis,
Misli kuponu,nalkapon,tahminci,yamak binici,aprantiler,KISRAK,Tay deneme,gazi kosusu kupali kosular,seyis
beygir tuyo,AHIRDAN tuyolu,guncel YARIS haberleri,Beyaz bayrak ayna,AYGIR sprintleri,startda kalanlar,
takiptekiler,Tiyolu jokey tahmin,idman jokeyi,atlarin orjin bilgisi,Tempo YARISLARI,agf tablosu,oranlar,
besli ganyan,Bahis,ekuri kosanlar,potada kaybedenler,Antrenor,yaris yazarlari:Hakan CANTINAZ,Eray BALCI,
,super tahmin,Facebook,Twitter,altili

UYARI
www.altilikacmaz.com sitesinde kullanicilara sunulan tahmin ve yorumlar istatistiki bilgi ve sayisal veriler ziyaret edenleri bilgilendirme
amaclidir.Sitemizde yer alan tahmin ve yorumlarda sadece yazarlarin gorusleri yansitilmaktadir.Bilgilerin dogrulugu da tarafimizdan garanti
edilemez.18 yasindan kucuk olanlarin at yarisi oynamalari yasaktir.Sitemize uyelikleri de kabul edilemez.Sitemizde yer alan
bilgilerden, yorumlardan tahmini olarak hazrlanan sablonlardan, hata ve eksiklerden tum bunlara dayali yapilan islemlerden dogacak her turlu
maddi manevi zararlardan her ne sekilde olursa olsun ucuncu kisilerin ugrayabilecegi zarardan dolayi altilikacmaz.comve yazarlari sorumlu
tutulamaz. sitemizden hic bir sekilde izin alinmadan tahmin,bilgi veya icerik alinamaz.Ayrca sitemizde kesinlikle bahis oynatilmamaktadir ve
kisiler bahis oynamaya tesvik edilmemektedir.altilikacmaz.com sitesinde sadece at yarisi oyunlarina yonelik haber bilgi yazarlarin
tahmin ve yorumlari yayinlanmaktadir.Sitemize uye olan herkes tum bu kurallari okuyup pesinen kabul etmis sayilir.
© Copyright 2012 www.altilikacmaz.com Tum haklari Saklidir.